Publikacja: | Wydział Medyczny / Aktualności /

Serdecznie zapraszamy studentów pierwszego roku kierunku lekarskiego na wyjazd integracyjny w Góry Świętokrzyskie organizowany w dniach 18-22 września 2017 r. To doskonała okazja nie tylko do poznania kolegów z roku, ale także władz Wydziału, kadry i tajników życia studenckiego.

W programie wyjazdu każdy znajdzie coś dla siebie. Poza zwiedzaniem atrakcji turystycznych i malowniczych krajobrazów regionu Gór Świętokrzyskich, odbędą się wieczorne spotkania z wykładowcami i seminaria. Będzie też sporo rozrywki i sportowych atrakcji. Szczegółowy program tutaj.

 

 

Zgłoszenia udziału przyjmuje Biuro Rekrutacji, sektor F, pok. 63; e-mail: rekrutacja@lazarski.edu.pl tel.: (22) 54 35 555/501 tel. kom. 513 037 680.

Serdecznie zapraszamy!

Data: 18-22.09.2017 r.

Koszt: 200 zł/os.

Nocleg: Ośrodek Wypoczynkowy „Ptaszyniec”.

Ośrodek położony jest w zachodnim paśmie Gór Świętokrzyskich, w miejscowości Bocheniec, ok. 26 km od Kielc. Jest położony na 3,5 ha pośród lasu sosnowego, tuż nad rzeką Wierną. Teren jest w całości ogrodzony i oświetlony. Górzysta okolica doskonale sprzyja organizowaniu pieszych wycieczek. W odległości 1,5 km znajduje się zalew Bolmin, gdzie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego. W pobliżu znajduje się słynna jaskinia „Raj”.  

http://www.ptaszyniec.com/